Дубенським першокласникам поліція нагадала правила поведінки на дорозі

Дубенським першокласникам поліція нагадала правила поведінки на дорозі

До наймолодших учнів ЗОШ №1 міста Дубна завітала поліція. У ході проведення профілактичних заходів під назвою «Увага! Діти на дорозі!» правоохоронці разом зі студентами Дубенського коледжу РДГУ у форматі інтерактивної гри ще раз наголосили першачкам на елементарних правилах поведінки на дорозі.


Діткам, які цьогоріч стали на шкільну стежину, в рамках пілотного проекту «Нова українська школа», працівник ювенальної служби Дубенського відділу поліції Мирослава Вжос лаконічно пояснила, як потрібно вести себе на дорозі та у місцях, де може з’явитися транспорт. Окремий наголос пані капітан зробила для маленьких велосипедистів, адже згідно з правилами дорожнього руху пересуватись на двоколісному проїзною частиною можна лише з 14 років. 


Як засвоїли слухачі дорожню грамоту, взялися перевіряти студенти педагогічного коледжу. Віршованими загадками та тематичними малюнками майбутні соціальні педагоги закріпили основні моменти, про які діти не повинні забувати, крокуючи дорогою. Про це повідомляє Дубенський відділ поліції.

Фотогалерея:
Дубенським першокласникам поліція нагадала правила поведінки на дорозі 0Дубенським першокласникам поліція нагадала правила поведінки на дорозі 1Дубенським першокласникам поліція нагадала правила поведінки на дорозі 2Дубенським першокласникам поліція нагадала правила поведінки на дорозі 3Дубенським першокласникам поліція нагадала правила поведінки на дорозі 4
1319

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...