Дубенський відділ молоді, фізкультури та спорту - один із кращих в області

Дубенський відділ молоді, фізкультури та спорту - один із кращих в області
Нещодавно Дубно показало одні з найкращих результатів у спортивно-масових заходах, які проводилися впродовж року по всій області. За їхніми підсумками відділ молоді, фізкультури та спорту Дубенської міської ради посів ІІ місце за участь у Всеукраїнських фізкультурно-оздоровчих заходах з нагоди Дня Європи у Рівненській області; ІІ місце — у Всеукраїнському фестивалі «Козацькі розваги» у Рівненській області та ІІІ місце за організацію фізкультурно-оздоровчих заходів з нагоди державних, місцевих та релігійних свят (День молоді) у Рівненській області.


Аби відзначили призерів, 15 вересня в Дубенську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів №1 завітали працівники комунального закладу «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради, які в присутності учнів та адміністрації школи урочисто нагородили відділ молоді, фізкультури та спорту міської ради.


У свою чергу, начальник відділу Ольга Кобилянська подякувала за відзнаку, яка є вагомим стимулом у подальшій роботі та зазначила, що це спільна перемога молодих дубенчан, які як активно ініціюють, так і беруть участь у міських спортивно-масових та молодіжних заходах. 


На новому спортивному майданчику відбувся фестиваль здорового способу життя та Олімпійський урок. Переможці та призери спортивного дійства отримали на згадку призи й нагороди від Відділення Національного олімпійського комітету України в Рівненській області, яке є співорганізатором зазначених заходів. Про це повідомляє прес-служба міської ради.
1227

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...