У Дубні відбувся Кубок Рівненської області з багатоповторного жиму

У Дубні відбувся Кубок Рівненської області з багатоповторного жиму

У неділю, 6 березня, в Дубні відбувся «Кубок Рівненської області з багатоповторного жиму», у якому взяло участь 30 спортсменів.Урочисте відкриття розпочалося вітальними словами секретаря міської ради Віктора Недашковського та організаторів змагань. По тому присутні дружно заспівали Гімн України і приступили до змагань: хто вижимав штангу, хто визначав переможців, а хто просто насолоджувався спортивним святом.

До організаторського складу змагань увійшли головний суддя Богдан Кучмей (майстер спорту з багатоповторного жиму), ведучий та суддя Василь Осійчук (майстер спорту з багатоповторного жиму), суддя Ігор Савін (майстер спорту з жиму штанги) та секретар Валентина Кучмей.

Змагання відбулися у кількох номінаціях — вага штанги 35 кг, 55 кг,75 кг і 100 кг.

Серед юнаків (13-15 р.) у вазі штанги 35 кг перемогу отримав Назар Бедрій (м. Дубно), друге місце посів наймолодший учасник (12 років) Віктор Фальбійчук (Івано-Франківська область), виконавши 110 повторень, третім став Олександр Бовчалюк (м. Дубно). Серед юніорів (15-18 р.) велася справжня боротьба у вазі штанги 35 кг з чималим відривом посів перше місце Володимир Сидорчук (м. Дубно), виконавши 187 повторень. На друге місце п'єдесталу вийшов Вадим Пришко (м. Дубно), а третім став Мирослав Бортник (м. Дубно). А от у вазі штанги 55 кг серед молоді (19-23 р.) Володимир Гетьман (м. Львів) посів перше місце, Олексій Микитюк (м. Рівне) став срібним призером. Трійку призерів доповнив Андрій Овдійчук (м. Дубно). Серед чоловіків у вазі штанги 55 кг ідеальну техніку виконання продемонстрував вже чинний МСМК Ярослав Фальбійчук (Івано-Франківська область), виконавши 148 повторень зі штангою та отримавши «золото», а також встановивши рекорд України серед чоловіків у цій вазі штанги, другим став Юрій Логвинчук (м. Дубно), а закрив трійку призерів Михайло Малеш (м. Дубно). У номінації 75 кг чоловіками були продемонстровані досить гарні результати. Андрій Книж (Волинська обл.) виконав 57 повторень та зайняв перше місце, другим став Олексій Микитюк (м. Рівне), а бронзову нагороду отримав Володимир Коноба (м. Дубно). Серед спортсменів, які вижимали 100 кг, не було рівних Андрію Сумкіну (м. Дубно) — 26 повторень, друге місце — Олександр Максимчук (м. Дубно), бронзову нагороду отримав Ігор Савін (м. Ковель).

Серед ветеранів у вазі штанги 55 кг перше місце — Ярослав Фальбійчук (Івано-Франківська обл.), друге — Андрій Книж (Волинська обл.), а закрив трійку призерів Сергій Павлов (м. Дубно).

Особлива подяка Віктору Недашковському (майстер спорту з багатоповторного жиму) за надану спонсорську допомогу переможцям, які отримали грошові винагороди. Також подяка за сприяння в проведені управлінню освіти, сім'ї, молоді та спорту міської ради, Будинку дітей та молоді, директору ДЮСШ м. Дубна Василю Лозанюку, директору ДЮСШ Дубенського району Івану Ілюсю, газеті «Замок» та кожному учаснику, кожному глядачу за виявлений інтерес до багатоповторного жиму!

Богдан Кучмей, головний спеціаліст відділу з питань спорту управління освіти сім'ї, молоді та спорту

2043

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...