Обіцяють, що наступного року мотузковий парк в Дубні буде функціонувати

Обіцяють, що наступного року мотузковий парк в Дубні буде функціонувати
У вівторок, 19 вересня, в кабінеті міського голови відбулася зустріч щодо вирішення питання подальшого функціонування мотузкового парку «Острів”, що знаходиться в зоні відпочинку „Острівок”.

 

У зустрічі взяли участь: міський голова Василь Антонюк, заступники міського голови Ольга Ляшенко та Василь Скринчук, начальник відділу культури і туризму Тетяна Єфімчук, засновники ТОВ мотузковий парк “Острів” Галина Ковальчук та Ігор Парчевський, представник норвезького благодійного фонду Олена Гуда. 


На зустрічі йшлося про те, що в 2017 році мотузковий парк з певних причин не працював. Представники благодійного фонду пропонували власникам передати його на баланс міста. Галина Ковальчук, як директор товариства, запевнила, що готова це зробити та підготувала відповідні документи. Та Ігор Парчевський, як один із засновників ТОВ мотузковий парк „Острів” та директор ТОВ “Альма  профі”, що встановлювало цей парк, категорично відмовився від цього. Він заявив, що готовий надалі працювати в місті Дубно та розвивати мотузковий парк, оскільки його фірма має всі необхідні документи й може забезпечити безпеку відвідувачів. Більше того, вони навіть згідні компенсувати норвезькій благодійній організації всі витрати та взяти цей парк собі й обслуговувати його, тому що таких парків в нього вже є декілька. Ігор Парчевський запевнив присутніх, що мотузковий парк » Острів” буде працювати в 2018 році. Про це повідомляє міська рада. 
1222

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...