З 1 жовтня за містом потрібно їздити з увімкненими фарами

З 1 жовтня за містом потрібно їздити з увімкненими фарами

З 1 жовтня на заміських дорогах потрібно вмикати денні ходові вогні або ближнє світло фар.

Ця вимога пункту 9.8 Правил дорожнього руху діє з 1 жовтня по 1 травня та є обов’язковою для виконання.


Саме в зазначений період у зв’язку зі скороченням світлового дня та погодними умовами виникає необхідність у підвищенні видимості автомобіля для пішоходів та інших учасників руху. 


За ігнорування цієї норми передбачений штраф у розмірі 425 гривень. 

1531

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...