Зловмисникам за крадіжки з храмів суд виніс вирок

Зловмисникам за крадіжки з храмів суд виніс вирок
За крадіжки з храмів жителів сусідньої Житомирської області засудили до позбавлення волі. 22 вересня Дубенський суд, врахувавши позицію державного обвинувача, виніс вирок двом зловмисникам, яких позбавив волі строком на 3 роки 4 місяці.

 

Нагаджаємо, що в ніч на 29 жовтня 2016 року невідомі особи шляхом зламу навісного замка з вхідних дверей проникли до приміщення храму в с. Молодаво, звідки таємно викрали грошові кошти в сумі 220 гривень. А вночі 5 листопада 2016 року було вчинено крадіжку із проникненням з храму, що в с. Тараканів, де зловмисники таємно викрали гроші на загальну суму 19 410 гривень. Невідомих зловмисників згодом встановили правоохоронці. Двоє виявились жителями Житомирської області.



На даний час вирок суду законної сили ще не набрав. Про це повідомляє Дубенська місцева прокуратура. 
1569

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...