У Дубні через витік газу отруїлися студентки
Ввечері 2 жовтня до поліції надійшло повідомлення про госпіталізацію до
реанімації Дубенської ЦРЛ двох студенток місцевих освітніх закладів. З’ясувалося,
що в орендованій квартирі дівчата отруїлись газом через пошкодження в трубі.
Поліція встановила, що у квартирі п’ятиповерхового будинку на вулиці
Шевченка у Дубні четверо студенток винаймали квартиру. Близько восьмої години
вечора дівчата відчули у помешканні запах газу. Це було не вперше, про що вони
не раз нагадували власникові.
Двоє дівчат, 16-ти та 18-ти років, які на той момент були вдома, вирішили
відчинити кватирку і пішли відпочивати. Більш як за годину додому повернулась
третя студентка. Вона довго дзвонила у двері, знаючи що всередині точно хтось
є. Через кілька хвилин їй відчинила одногрупниця. Почувалася вона дуже зле: її
нудило, в неї паморочилась голова та шуміло у вухах. Пізніше потерпіла пояснила
поліції, що саме завдяки настирному дзвінку змусила себе встати з ліжка.
Ще одна дівчина лежала непритомною у ванній кімнаті.
Лікарі одразу госпіталізували їх до реанімаційного відділення. На місце
пригоди разом із поліцією прибула аварійна газова служба. Її співробітники
зафіксували пошкодження у трубі газової плити, через яке і відбувався витік
газу. Потерпілі студентки перебувають під наглядом лікарів і досі.
У поліції за цим фактом проводиться перевірка, за результатами якої
прийматиметься відповідне процесуальне рішення. Про це повідомляє Відділ комунікації поліції Рівненської області
Коментарі