Рік тому Дубенщина попрощалася із Героєм

Рік тому Дубенщина попрощалася із Героєм

Ось уже рік минув з того часу, як Україна втратила Героя з Дубенщини Петра Накидалюка. Привезли хлопця додому 15 березня, тоді ж на міському майдані Незалежності з ним попрощалися тисячі земляків, утворили вздовж дороги живий ланцюг, чим вшанували пам'ять загиблого та провели його в останню путь.

Нагадаємо, 24-річний хлопець, механік-водій 17-ї окремої танкової бригади, загинув під час бойового завдання в зоні проведення АТО біля селище Широкине Волноваського району Донецької області. Петро поліг 11 березня, захищаючи незалежність, мир та спокій України.У серпні, перед відправленням на фронт, трудолюбивий та люблячий син, Кандидат у майстри спорту України з армреслінгу Петро Накидалюк залишив для мами послання. Він попросив друга: «Якщо повернуся – спали цей лист, а якщо ні – віддай його мамі...» Ось із нього рядки:

«Мамо, вибач, якщо я не повернуся… Я вас всіх любив. Не хвилюйтеся, все буде добре. Будь ласка, добудуйте, те що я мав: зробіть бабці лавку, якщо не повернусь, попросіть вибачення у всіх, кому, може, завинив, бо я вже не зможу… я не вернусь… Бережіть хату та те, що залишилося. Я знаю, що вже не вернусь. Прошу, мамо у Вас пробачення, що деколи не слухався і не просив вибачення. Я люблю тебе, мамо…»

Через два місяці після загибелі Петра Накидалюка, на фасаді Плосківської ЗОШ відкрили йому меморіальну дошку. Рідні, друзі, знайомі і просто небайдужі пам'ятають і про Петра, і про інші втрати Дубенщини. Кожен сподівається, що груз 200 більше не приїжджатиме у місто, не проїжджатиме мимо, і маленькі дітки не знатимуть, що таке війна…

1760

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...