Триває місячник добровільної здачі зброї

Триває місячник добровільної здачі зброї
На Рівненщині триває місячник добровільної здачі зброї, в ході якого громадяни, які добровільно видадуть правоохоронцям зброю та боєприпаси, звільняються від кримінальної відповідальності.



З початку тижня мешканці області принесли до поліції 15 рушниць, 2 пістолети та 2 ножі, які зберігалися з порушеннями законодавства. Усе вилучене відправили на експертизу до Рівненського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС.



Нагадаємо, місячник добровільної здачі зброї триватиме на Рівненщині до кінця жовтня. Про це повідомляє Відділ комунікації поліції Рівненської області.


Фотогалерея:
Триває місячник добровільної здачі зброї 0
1517

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...