Триває місячник добровільної здачі зброї
На Рівненщині триває місячник добровільної здачі зброї, в ході якого громадяни, які добровільно видадуть правоохоронцям зброю та боєприпаси, звільняються від кримінальної відповідальності.
З початку тижня мешканці області принесли до поліції 15 рушниць, 2 пістолети та 2 ножі, які зберігалися з порушеннями законодавства. Усе вилучене відправили на експертизу до Рівненського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС.
Нагадаємо, місячник добровільної здачі зброї триватиме на Рівненщині до кінця жовтня. Про це повідомляє Відділ комунікації поліції Рівненської області.

Коментарі