Негода знеструмила села Дубенщини

Негода знеструмила села Дубенщини

Працівники «Рівнеобленерго» працюють над ліквідацією наслідків негоди.


Погіршення погодних умов спостерігається на Рівненщині ще від учора, тож ремонтні бригади «Рівнеобленерго» працюють у цілодобовому режимі.


Станом на восьму ранку без електропостачання залишають 11 населених пунктів області — повністю та два частково. Найбільше від негоди постраждали населені пункти Гощанського, Сарненського, Дубенського та Березнівського районів. Енергетики роблять все можливе для відновлення електропостачання у найбільш стислі терміни.


ПрАТ «Рівнеобленерго» звертається до споживачів з проханням — в жодному разі не намагатися самотужки відновити електропостачання, бути максимально уважними та обережними під час перебування поруч з електролініями та енергообладнанням, не наближатися до обірваних електродротів. Натомість одразу повідомляти про подібне до кол-центру компанії за телефонами 


(0362) 694-298 та 694-279.


Про це повідомляє «РВ».

1299

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...