Сім'я врятувала чоловіка від самогубства

Сім'я врятувала чоловіка від самогубства

Чоловік перебував у неділю у нетверезому стані. Коли на вулиці вирувала негода, він вийшов з голим торсом з оселі на вулицю. Дружина занепокоїлась, коли назад не прийшов. Побігла шукати і знайшла. Чоловік висів у зашморгу.


Олеся Бондарець з Дубенського відділу поліції повідомила «РВ», що жінка не розгубилась, підхопила чоловіка за ноги та покликала на допомогу доньку. Зрізали зашморг та викликали швидку допомогу. Зараз потерпілий перебуває у реанімації під опікою лікарів. Він непритомний. Чому дубенчанин захотів таким чином розпрощатись з життям, поки що невідомо. Про це повідомляє «РВ».

1385

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...