Дубенщину туристичну відвідають журналісти з 5-ти країн світу

Дубенщину туристичну відвідають журналісти з 5-ти країн світу
Щоб ознайомитися з унікальними туристичними принадами Рівненської області, журналісти з США, Казахстану, Сербії, Туреччини та Польщі завітали на Рівненщину.

Сьогодні, 21 листопада, у конференц-залі готелю «Мир» у Рівному відбувся прес-бранч із заступником голови Рівненської ОДА Світланою Богатирчук-Кривко та представниками туристичної сфери області.


Візит представників іноземних медіа триває в рамках іміджевого прес-туру «Оpening Ukraine», який є спільним проектом Міністерства економічного розвитку та торгівлі та ГО «Київський прес-клуб».


У рамках цього проекту журналісти відвідають 10 областей України, щоб згодом розповісти вражаючі та достовірні історії про туристичний потенціал іноземним споживачам.


На Рівненщині до shortlist об’єктів увійшли: Історико-культурний заповідник Дубно, Тараканівський форт та природній феномен «Тунель кохання» (смт Клевань). Про це повідомляє Дубенська РДА.


Фотогалерея:
Дубенщину туристичну відвідають журналісти з 5-ти країн світу 0Дубенщину туристичну відвідають журналісти з 5-ти країн світу 1Дубенщину туристичну відвідають журналісти з 5-ти країн світу 2
1378

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...