За зґвалтування неповнолітньої і грабіж проведе 10 років за ґратами

За зґвалтування неповнолітньої і грабіж проведе 10 років за ґратами

Колегія суддів Здолбунівського районного суду Рівненської області, за підтримання державного обвинувачення Дубенською місцевою прокуратурою, визнала винним у вчинення кримінальних правопорушень, передбачених ч. 3 ст.187, ч.3 ст.152, ч.2 ст.153 КК України та засудила до покарання у виді позбавлення волі строком на 10 років з конфіскацією усього майна обвинуваченого.
Так, в ході судових засідань 30-річний уродженець Ківерського району Волинської області визнав себе винним у вчиненні розбійного нападу, поєднаного з проникненням у житло, чи інше володіння особи, зґвалтуванні неповнолітньої, особою, яка раніше вчиняла будь-який злочин проти статевої свободи та статевої недоторканості особи та у задоволенні статевої пристрасті неприродним способом із застосуванням фізичного насильства, вчинене щодо неповнолітньої.
Суду зловмисник показав, що у червні цього року, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, побачив у вікні одного з будинків, що у м. Дубно світло від монітора ноутбуку, маючи намір заволодіти чужим майном, зловмисник через відчинену кватирку проник до приміщення квартири та підійшовши до неповнолітньої, яка в той час лежала на дивані, вчинив напад з метою заволодіння її майном, при цьому заподіюючи тілесні ушкодження останній та здавлюючи рукою дихальні шляхи, примушуючи неповнолітню дівчину розповісти, де знаходяться цінності у будинку. В подальшому засуджений задоволив статеву пристрасть неприродним способом та зґвалтував потерпілу. До того ж вина обвинуваченого повністю підтверджувалася доказами, зібраними у ході проведення досудового розслідування.
Набрання вироком законної сили,  30-річний чоловік чекатиме у слідчому ізоляторі м. Рівне. Про це повідомив 
керівник Дубенської місцевої прокуратури Василь Мартинюк

2280

1 коментар

Таня
11:43
Але потеерпіла ходила і всім у місті розказувала що її покликали в машину і там він(злочинець) їй сказав зробити йому м… т. А про те шо пишеться в статті це не правда. І зараз ця дівчина зодить чіпляється до інших хлопців( шось не видно її травмування). Шкода хлопця шо не справедливо отримав 10років!
Завантаження...