Учням та студентам розповіли про "дружбу" з наркоманами
Цього тижня працівники ювенальної служби Дубенського відділу поліції разом із лікарем-наркологом Рівненського обласного центру психічного здоров'я населення ще раз спілкувались зі школярами та студентами про усі грані (а вони виключно негативні та руйнівні) такого явища як наркоманія.
Відвідали лектори Дубенський коледж культури та мистецтв РДГУ, Дубенське вище художньо-професійне технічне училище та 4 школи міста: ЗОШ№3, СЗОШ№5, ЗОШ№6 та Дубенську гімназію№2.
Сподіваємось, що чимала кількість підлітків, які були присутні на цих заходах, усвідомили основне: початок «дружби» з наркотиками — це КІНЕЦЬ нормального життя. Про це повідомляє Дубенський відділ поліції.
Відвідали лектори Дубенський коледж культури та мистецтв РДГУ, Дубенське вище художньо-професійне технічне училище та 4 школи міста: ЗОШ№3, СЗОШ№5, ЗОШ№6 та Дубенську гімназію№2.
Сподіваємось, що чимала кількість підлітків, які були присутні на цих заходах, усвідомили основне: початок «дружби» з наркотиками — це КІНЕЦЬ нормального життя. Про це повідомляє Дубенський відділ поліції.




Коментарі