Студенти відзначили своє "професійне" свято та взяли участь у міському фестивалі

Студенти відзначили своє
У четвер, 23 листопада, в Будинку дітей та молоді відбувся міський фестиваль «Студентська перлина — 2017» на тему — «Вечори на хуторі в Студмістечку». Фестиваль пройшов за участі студентів Дубенського коледжу культури та мистецтв РДГУ, Дубенського медичного коледжу, Дубенського коледжу РДГУ та Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна». Організатор фестивалю — Дубенський міський центр соціальних служб для сім'ї дітей та молоді за підтримки Дубенської міської ради.

Грамотами міського голови за відмінне навчання, активну участь у громадському та культурно-мистецькому житті міста та з нагоди Міжнародного дня студента нагородили кращих студентів міста. Дубенський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді оголосив подяку за активну громадську позицію та волонтерську діяльність студентам-волонтерам Дубенського коледжу РДГУ та Дубенського медичного коледжу.

Під час фестивалю діяла виставка творчих робіт студентів на українську тематику. 
Також до Міжнародного дня толерантності та з нагоди відзначення Міжнародного дня студента волонтери міського центру під час фестивалю провели загальноміську акцію «Відповідальність починається з мене», в рамках якої роздали 150 інформаційно-профілактичних матеріалів.

1275

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...