У Дубні вшанували жертв Голодоморів

У Дубні вшанували жертв Голодоморів

25 листопада на Дубенщині вшанували пам’ять жертв Голодоморів в Україні.


Жалобні заходи розпочалися біля пам'ятного знаку жертвам Голодоморів, який знаходиться на території храму Вознесіння Господнього УГКЦ м. Дубно. Тут зібралися представники влади та громадськості щоби покласти траурні квіти та запалити символічні свічі пам'яті за душами померлих від голодоморів. Настоятель храму о. Роман Бобесюк відслужив панахиду. 


Згодом близько сотні дубенчан прийшли на центральну площу міста, щоб віддати шану усім невинно загиблими у часи голоду в Україні.


Священнослужителі на чолі з благочинним Дубенського міського благочиння УПЦ КП прот. Василієм Лозинським відслужили панахиду за померлими від Голодоморів. Про це повідомляє Дубенська РДА.



 

1276

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...