Освітяни району змагалися в конкурсі талантів

Освітяни району змагалися в конкурсі талантів
20 листопада на базі будинку культури села Рачин відбувся районний конкурс читців-декламаторів, поетів, вокальних та вокально-інструментальних ансамблів (малі форми) серед працівників закладів освіти.
Огляд проводився районною радою Профспілки працівників освіти і науки України спільно з відділом освіти Дубенської РДА та об’єднаними територіальними громадами з метою виявлення і підтримки талановитих спілчан, розвитку та популяризації їх обдарованості, духовного виховання, усвідомлення ними національної ідеї, виховання патріотизму і любові до України, української літератури, культури та мистецтва.
На конкурс приїхали представники 14 навчальних закладів Дубенського району,  Мирогощанської  і  Смизької об’єднаних територіальних громад.
Гасло конкурсу — «І буде Україна на землі» — відгукувалося в кожному номері. Глядачі поринали з виконавцями в козацькі думи, духом бадьорилися в повстанських піснях, линули лебідкою до батьківського порога в ліричному співі, збуджували душу словами про тяжку долю української заробітчанки за кордоном, тішили  слух авторськими поезіями про любов до України – неньки…
Учасники дуже відповідально підійшли до підготовки номерів. Різнобарв’ям, вишуканістю та неповторністю  милували око костюми вокальних колективів і читців.
Журі районного огляду конкурсу одноголосно  визнало переможцями:
— у номінації  «Вокальні ансамблі»:
ансамбль Варковицької гімназії та Варковицького НВК – І місце;
ансамблі Вербської та Студянської ЗОШ І-ІІІ ступенів – ІІ місце ,
ансамблі Птицької ЗОШ І-ІІ ступенів, Тараканівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Малосадівського НВК – ІІІ місце.
— у номінації  «Читці – декламатори»:
Борак Валентина Геронтіївна, вчитель Рачинської ЗОШ І-ІІ ступенів – І місце;
Кисельчук Віра Павлівна,  вчитель Придорожнянської ЗОШ І ступеня,  Омеленюк Наталія Ростиславівна,  вихователь Варковицького НВК, -  ІІ місце;
Ванік Катерина Мілентіївна,  вчитель Квітневської ЗОШ І-ІІІ ступенів,  Жаборецька Оксана Вікторівна, вчитель Стовпецької ЗОШ І-ІІІ ступенів – ІІІ місце.
Ковальчук Мирослава В’ячеславівна,  соціальний педагог Мирогощанської ЗОШ І-ІІІ ступенів, за виконання на скрипці віночка українських пісень та гімну України отримала Приз глядацьких симпатій.

За підсумками конкурсу кожен учасник  отримав грошовий приз від Дубенської районної ради Профспілки працівників освіти і науки України та диплом відповідного ступеня.

Організатори огляду-конкурсу висловлюють слова вдячності відділу культури Дубенської РДА та директору будинку культури села Рачин Грабар Аллі Михайлівні за високий рівень організації, технічний супровід проведення конкурсу та гостинний прийом. Про це повідомляє Дубенська РДА.
Фотогалерея:
Освітяни району змагалися в конкурсі талантів 0Освітяни району змагалися в конкурсі талантів 1Освітяни району змагалися в конкурсі талантів 2Освітяни району змагалися в конкурсі талантів 3
1506

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...