На Рівненщині шукають ідеї для проведення масштабних патріотичних заходів

На Рівненщині шукають ідеї для проведення масштабних патріотичних заходів
Свої пропозиції на конкурс проектів міжнародних та всеукраїнських заходів можуть подати громадські організації  Рівненщини.Тематика – виконання основних положень Стратегії національно-патріотичного виховання молоді.Збір пропозицій оголосило Міністерство молоді та спорту, а на реалізацію проектів будуть спрямовані державні кошти.

Свої креативні ідеї громадські організації повинні подати не пізніше 1 грудня 2017 року до Мінмолодьспорту через управління у справах молоді та спорту Рівненської ОДА.

Е-mail: sv_molod@ukr.net, з позначкою «На Всеукраїнський конкурс проектів НПВ». Телефони для довідок: 096-2546722, 26-16-94.

Нагадаємо, минулого року у Всеукраїнському конкурсі перемогли чотири рівненські проекти «Форум, присвячений 75-й річниці створення УПА «Поліська Січ», Всеукраїнський військово-патріотичний табір «Останній отаман «Поліської Січі» та форум і пленер по Нілу Хасевичу. А цьогоріч переможцями стали Всеукраїнська акція «Заграва» та тренінг «Окрилені Україною». Про це повідомляє Рівненська ОДА.
1339

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...