Дубенчани вже можуть отримати гроші за невикористану субсидію

Дубенчани вже можуть отримати гроші за невикористану субсидію
Управління праці та соціального захисту населення Дубенської міської ради повідомляє, що кошти для виплати частини суми невикористаної субсидії для власників індивідуального опалення за минулий опалювальний сезон перераховані в повному обсязі у банківські установи міста і зараховані на рахунки одержувачів субсидій. 
Прохання до всіх, хто подав заяви на отримання у грошовій формі частини суми невикористаної субсидії, отримати кошти у банківських установах міста згідно раніше поданих заяв.
За консультацією звертатися в управління праці та соціального захисту населення Дубенської міської ради, за адресою: м.Дубно, вул. Кирила і Мефодія, 16 та за номером «гарячої лінії» 3-23-81.
1256

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...