Острівок поповнився новими деревами

Острівок поповнився новими деревами

Два роки тому на Острівку дубенчани висадили сто дубків у вигляді хреста. Цю акцію містяни організували на знак шани та пам'яті про загиблих на Майдані під час Революції гідності. Проте «культурні» люди зламали декілька дубків, інші деревця не прийнялися… Тому 15 березня студенти та викладачі медичного коледжу, працівники КП «Дубноводоканал», КП «Дубнокомуненергія», КП «Зелене господарство», працівники міськради та інші дубенчани замінили всохлі та знищені деревця саджанцями, наданими ДП «Дубенське лісове господарство». Майже сотню дерев посадили цього дня на Острівку. Все це у рамках міського проекту «Моє місто – моя відповідальність» всеукраїнської інформаційно-профілактичної акції «Відповідальність починається з мене».

1669

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...