У Дубні відбувся показовий виступ військової частини

У Дубні відбувся показовий виступ військової частини
4 грудня, напередодні Дня Збройних сил України та 26-ої річниці утворення української армії, на майдані Незалежності в Дубні відбувся показовий виступ в/ч А0994 оперативного командування «Захід» із залученням військової техніки. Бійці військового формування майстерно продемонстрували на центральній площі міста бойові навики і вміння вправлятися у рукопашному бою з використанням стрілецької та холодної зброї. Високу моральну і психологічну стійкість, загартованість та витривалість воїнів можна було побачити при звільненні полоненого під час конвоювання та при відтворенні нападу розвідувальної групи на пункт підрозділу противника.
По завершенню вражаючого виступу дубенські студентки подарували бійцям квіти та власноруч сплетені браслети-обереги. З вітальним словом до військовослужбовців звернулись міський голова Василь Антонюк та голова Дубенської РДА Юрій Парфенюк.
З нагоди свята — Дня Збройних Сил України — міський голова Василь Антонюк передав командиру батальйону від міської ради, комунальних та приватних підприємств міста — відремонтований автомобіль «Нива». Про це повідомляє прес-служба міської ради.
1315

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...