Вихованець районної спортшколи здобув золото на чемпіонаті України
На початку у Луцьку відбувся чемпіонат України з важкої атлетики ВФСТ «Колос» серед учнів ДЮСШ.
У змаганнях взяли участь команди із 16 областей України, серед них і спортсмени Дубенської районної ДЮСШ.
Чемпіоном України ВФСТ «Колос» у ваговій категорії до 94 кг з результатом 275 кг став юний богатир 1998 року народження, студент Мирогощанського аграрного коледжу Богдан Савків, вихованець тренера-викладача Павла Федорчука. До цього наш спортсмен за останні 5 років ставав другим та третім на чемпіонаті України.
Також добре на цих змаганнях виступив юний Максим Лижняк 2001 р.н., який ввійшов у п’ятірку кращих.
Коментарі