Дубенська міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади

Дубенська міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади
Дубенська міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади:
— головного спеціаліста відділу з питань будівництва та архітектури управління архітектури, будівництва та земельних питань міської ради на період відсутності основного працівника.
    До участі в конкурсі запрошуються фахівці, які вільно володіють державною мовою, з повною вищою освітою відповідного спрямування, за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, стаж роботи за фахом на службі в органі місцевого самоврядування чи у державній службі не менше 1 року, в інших сферах управління на відповідній посаді за фахом не менше 3 років, бездоганним знанням принципів роботи на комп’ютері та відповідних програмних засобів.

Заяви на конкурс приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування  оголошення. До заяви на конкурс претенденти додають такі документи:

  • заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;

  • автобіографія;

  • фото розміром 4 х 6 см;

  • копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

  • подання е-декларації осіб уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування  за 2016 рік  відповідно до антикорупційного  законодавства;

  • копія паспорта;

  • копія ідентифікаційного номера;

  • копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних).

    Для подання документів та отримання додаткової інформації щодо функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці звертатися за адресою: вул. Замкова,4. м. Дубно, Дубенська міська рада, каб. № 301.  Тел. для довідок: (03656) 3-23-20,  3-22-00.”
    Кандидати на посаду будуть складати іспити на знання Конституції України, Законів України «Про службу в органах місцевого самоврядування» та «Про запобігання корупції», а також законодавства з урахуванням функціональної специфіки відділу.
1301

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...