Громадських активістів Рівненщини запрошують на вебінар

Громадських активістів Рівненщини запрошують на вебінар
Рівненський «Комітет виборців України» спільно з управлінням інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА запрошує активістів громадських об’єднань та інших зацікавлених осіб до участі у вебінарі «Правове регулювання залучення до діяльності ОГС осіб на основі трудового та цивільного законодавства».

Захід відбудеться 12 грудня о 15:00Вебінар проводитиме директор РОГО «Комітет виборців України» Олексій Горецький. Під час заходу розглянуть законодавчі вимоги до формування трудових та цивільних договорів при залученні осіб до діяльності ОГС, правила оформлення документів, встановлені законодавством зобов’язання організацій, наслідки їх невиконання та інше.

Усіх бажаючих організатори просять зареєструватися не пізніше 11 грудня (включно) за посиланням https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScnN38iykQp4gAjtoNSCyzOqqq2lJMmadQ_M5uuTmTGuVUraQ/viewform?c=0&w=1

Посилання на вебінар буде надіслане усім зареєстрованим учасникам на вказану при реєстрації адресу електронної пошти за декілька годин до початку заходу. У випадку виникнення додаткових запитань, просимо звертатися до Рівненського «Комітету виборців України» заелектронною поштою cvurivne@cvu.rv.ua.

Вебінар«Правове регулювання залучення до діяльності ОГС осіб на основі трудового та цивільного законодавства» проводиться в рамках проекту «Українська регіональна платформа громадських ініціатив», що реалізується за фінансової підтримки Європейського Союзу, та Програми сприяння розвитку громадянського суспільства в Рівненській області на 2017-2021 роки. Про це повідомляє Рівненська ОДА.


1201

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...