Депутати хочуть цієї п'ятниці зустрітися із забудовниками ТЕС

Депутати хочуть цієї п'ятниці зустрітися із забудовниками ТЕС
Минулого тижня в міській раді відбулось продовження засідання організаційного комітету з підготовки та проведення громадських слухань щодо питання доцільності будівництва ТЕС на території Дубна. Під час засідання напрацьовано пропозиції до робочого плану з організації та проведення громадських слухань, обговорено залучення до громадських слухань зацікавлених осіб, фахівців та експертів. Також члени оргкомітету вирішили 22 грудня попередньо зустрітися з забудовниками для обговорення можливого будівництва ТЕС. Про це повідомляє міська рада.
1443

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...