У замку презентували авторські ляльки ручної роботи

У замку презентували авторські ляльки ручної роботи
У понеділок, 18 грудня, у виставковій залі палацу князів Любомирських відбулася презентація виставки «Ляльковий світ» талановитих майстринь — Олександри та Олени Соботюк. До уваги глядачів було представлено 18 полотен декоративного натюрморту виконаних у техниці олійного живопису та 14 авторських ляльок ручної роботи. 
Роботи Олександри та Олени знані не лише на теренах України, а й за її межами. Кількість шанувальників їх творчості щороку зростає.
Надзвичйно вишукані твори Олександри повністю ілюструють мистецтво авторської ляльки її мами Олени. Кожна лялька — це окремий персонаж, гармонійно вписаний у казкові полотна художниці. «Байкерша», «Хіппі»,«Модниця», «Супер зірка», «Моя улюблена осінь», «Спася» та інші роботи можуть стати чудовим та креативним подарунком на новорічні та різдвяні свята. 
Вражає те, що майстриням вдалося не лише розкрити нові грані і можливості своїх ляльок, а й створити образи, які лишаються в пам'яті й відчиняють двері в інший світ — казковий світ!
Пориньте у дивовижний та фантастичний «Ляльковий світ» Олени та Олександри Соботюк у виставковій залі палацу князів Любомирських. 
Виставка діятиме грудень 2017-січень 2018. Про це повідомляє Дубенський історико-культурний заповідник.
Фотогалерея:
У замку презентували авторські ляльки ручної роботи 0У замку презентували авторські ляльки ручної роботи 1У замку презентували авторські ляльки ручної роботи 2У замку презентували авторські ляльки ручної роботи 3У замку презентували авторські ляльки ручної роботи 4У замку презентували авторські ляльки ручної роботи 5
1831

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...