Понад півтисячі дітей з району отримали подарунки до Дня Святого Миколая

Понад півтисячі дітей з району отримали подарунки до Дня Святого Миколая
19 грудня у Дубенському районному будинку культури організували благодійну акцію «Що приніс нам Святий Миколай».

Учасниками акції стали 525 дітей пільгових категорій — діти із сімей, учасників антитерористичної операції; діти з сімей, які переїхали з тимчасово окупованої території України; діти-сироти; діти, позбавлені батьківського піклування та діти з функціональними обмеженнями. Усі дітки отримали цукеркові подарунки, придбані за кошти районної Програми «Підтримки молоді на 2016-2020 роки».


Діти з особливими потребами молодшого шкільного віку отримали 37 наборів канцелярського приладдя від Рівненського обласного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.


З вітальним словом та побажаннями миру і добра до присутніх звернулись в.о. голови адміністрації Володимр Іщук та голова Дубенської районної ради Олександр Козак.


Святковий настрій глядачам подарували працівники районного будинку культури, а саме студенти Дубенського коледжу культуриі мистецтв РДГУ, які на даний час проходять навчальну практику в районному будинку культури, влаштували театралізоване дійство «Святий Миколай на гостину завітав» (режисер Надія Таратика). А  дитячий драматичний гурток клубу села Озеряни (керівник Тереза Прадош) поставили зимову казку за мотивами Г.Андерсена  «Снігова королева» (казка на чотири дії).


Організував благодійну акцію Дубенський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Про це повідомляє прес-служба Дубенської РДА.

У цей же день біля Дубенського РБК урочисто запалили головну ялинку району. Традиційно ялинка світитиме до завершення різдвяних свят.
Фотогалерея:
Понад півтисячі дітей з району отримали подарунки до Дня Святого Миколая 0
1440

8 коментарів

wUmrLVWz
23:57
wUmrLVWz
23:58
wUmrLVWz
23:59
wUmrLVWz
23:59
wUmrLVWz
23:59
wUmrLVWz
00:00
wUmrLVWz
00:00
wUmrLVWz
23:58
Завантаження...