Святий Миколай завітав до дітей, які потребують особливої уваги

Святий Миколай завітав до дітей, які потребують особливої уваги
18 та 20 грудня в Будинку дітей та молоді Дубенський міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді  організував святкову програму «Що приніс нам Святий Миколай» для дітей, які потребують особливої уваги. Це, зокрема, діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, діти з сімей, які перебувають в складних життєвих обставинах, діти переселенців та учасників АТО.
Справжнє театралізоване свято для дітей підготували волонтери центру, студенти Дубенського коледжу РДГУ. Концертні виступи представили вихованці дошкільного навчального закладу №4 «Сонечко», хор «Відродження» коледжу культури та мистецтв РДГУ, юний виконавець Ілля Гавриленко. По завершенню заходу діти отримали довгоочікувані подарунки від Святого Миколая.
Також упродовж 18-19 грудня міський центр спільно з благодійною організацією "«Благодійний фонд „Карітас-Дубно“” зібрав та вручив подарунки 28 дітям з інвалідністю підгрупи „А”.
Напередодні Свято Миколая відбулося і в територіальному центрі з надання соціальних послуг міста Дубно. Для відвідувачів центру учні Дубенських спеціалізованої школи №5 із поглибленим вивченням іноземних мов та ЗОШ №6 підготували концертні виступи. Усіх привітав Святий Миколай та дитячий ансамбль “Дзвоники”. Співорганізаторами свята стали працівники міської бібліотеки №1, міської бібліотеки №2, міського клубу, територіального центру з надання соціальних послуг міста Дубно.
Театралізоване дійство „До нас іде Святий Миколай” проведено в приміщенні міського будинку культури. Бібліотекар та юні відвідувачі міської бібліотеки №3 підготували виставу про Святого Миколая, долучились до конкурсів, веселих змагань. Усі дітки отримали подаруночки. Організатором свята стали працівники міської бібліотеки №3.
20 грудня Свято Миколая відбулося в Дубенській спеціальній школі-інтернат. Святкову зустріч та театральне дійство для маленьких вихованців навчального закладу підготували учасники театрального гуртка, який діє при міському будинку культури, а також юні учасники ансамблю “Дзвоники” міського клубу. Вихованці школи-інтернату долучились до одягання „ялинки добрих справ”. Відвідати та подарувати святковий настрій діткам, які виховуються в подібних закладах, учасники театрального гуртка вирішили вже давно, а тому іще з кінця осені готувались до Свята Миколая. І такий перший досвід гуртківцям вдався, адже вони подарували частинку добра тим, хто цього особливо потребує. Про це йдеться на сайті Дубенської міської ради.


1345

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...