Просвітяни Дубенщини відзначили ювілей

Просвітяни Дубенщини відзначили ювілей
У Дубенській центральній районній бібліотеці відбулася святкова зустріч із нагоди 20-річчя Дубенської письменницької організації та 100-річчя «Просвіти» імені Тараса Шевченка на Рівненщині.


Привітати причетних до відзначення цієї знаменної події завітали заступник голови Дубенської райдержадміністрації Наталія Левшенюк, Дубенський міський голова Василь Антонюк, відповідальний секретар РОО ВУТ «Просвіта», заступник голови міського об’єднання товариства «Просвіти» ім. Т. Шевченка М. Косарєва, члени Дубенської організації Національної Спілки письменників України та Дубенської «Просвіти» ім. Т. Шевченка, гості з Рівного, Млинівщини, Здолбунівщини, Радивилова. Багато гарних, теплих, щирих слів прозвучало на адресу Дубенської письменницької організації та «Просвіти». Представників цих організацій було нагороджено ювілейними медалями, грамотами, подяками та подарунками. До привітань також приєдналися Обласне управління культури та туризму, обласне радіо, Волинська «Азалія», Дубенська районна рада, відділ культури та туризму Дубенської РДА та міський відділ культури та туризму, Союз українок міста Дубно, Державний історико-культурний заповідник та інші.

Святковий настрій присутнім подарували вихованці дитячого садка №4 «Сонечко», ансамбль «Забава» районного будинку культури, народний ансамбль «Берегиня» з с. Варковичі.
Присутні переглянули з цікавістю відеоролик «З вірою, надією, любов’ю», який підготувала Дубенська районна бібліотека про діяльність письменницької організації та фільми про становлення «Просвіти» на Дубенщині та творчість різьбяра Миколи Бондарчука. Про це повідомляє прес-служба Дубенської РДА.

Фотогалерея:
Просвітяни Дубенщини відзначили ювілей 0Просвітяни Дубенщини відзначили ювілей 1
1190

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...