Кількість хворих на грип за тиждень зросла лише на 1%, а це вдвічі менше порівняно з попереднім тижнем. Про це повідомили у Рівненському обласному лабораторному центрі. Загалом за минулий тиждень в області зареєстрували 7766 звернень хворих на грип та ГРЗ. Серед них — 6054 дитини (78%). Загальний показник допорогового рівня становить 74,4%. У Дубровицькому та Радивилівському районах, де ще тиждень тому фіксували перевищення епідпорогу, рівень захворюваності значно знизився. Водночас, на Березнівщині, як і раніше, спостерігається підвищена кількість хворих, а епідпоріг перетнув межу майже на 78%. Жителі Демидівського району та міста Острог найменше зверталися до медиків. Нагадаємо, вакцинація – найкращий спосіб захиститися від грипу: і хоча оптимальний час введення вакцини – вересень–жовтень, щеплення рекомендують робити і в більш пізні терміни – упродовж всього сезону грипу. Про це повідомляє Рівненська ОДА.
Коментарі