Представники будівництва ТЕС виступили перед місцевими депутатами

Представники будівництва ТЕС виступили перед місцевими депутатами
22 грудня у Дубно вчергове завітали представники компанії-забудовника майбутньої ТЕС — менеджер проекту Андрій Чубатенко та технічний консультант Максим Воронов. В цей день вони виступили з роз'ясненнями щодо запланованого будівництва ТЕС на сесіях районної та міської рад, а також зустрілись з членами організаційного комітету з підготовки та проведення громадських слухань щодо питання доцільності будівництва на території міста Дубно теплової електростанції. 

Під час цих зустрічей було обговорено низку технічних, технологічних, економічних та екологічних питань, що стосуються будівництва ТЕС. Представники компанії-забудовника повідомили, що наразі розпочато розробку техніко-економічного обгрунтування щодо будівництва ТЕС у м. Дубно. Дана робота є обов'язковою частиною проектної документації та має на меті вирішення наступних завдань:

— Оцінити вплив на навколишнє середовище;

— Оцінити можливість підключення до інженерних мереж;

— Розглянути 4 варіанти концепції будівництва ТЕС з урахуванням різноманітних варіантів комплектації обладнання;

— Описати технологічний процес, розробити і надати принципову схему роботи ТЕС;

— Здійснити планування щодо розташування основних будівель и споруд на будівельному майданчику (передпроектне рішення);

— Оцінити можливість підключення споживачів тепла. Розробити принципову теплову схему приєднання;

— Виробити логістичну модель забезпечення ТЕС паливом, оцінити наявність сировинної бази.
Цей етап робіт заплановано виконати до лютого місяця включно, після чого протягом березня – серпня 2018 року планується завершити робочий проект та отримати дозвіл на будівництво. 
Представники компанії-забудовника наголосили, що процес спорудження таких об'єктів як ТЕС регламентується відповідним законодавством України, в якому чітко прописані всі етапи та стадії будівництва — планування, передпроектні, проектні роботи, проведення громадських слухань, отримання необхідних дозволів та виконання будівельних робіт і зазначили, що процес реалізації проекту будівницва ТЕС у Дубні здійснюється відповідно до правил та норм чинного законодавства. Також вони запевнили, що готові взяти участь у запланованих громадських слуханнях, надати необхідні дані і відповіді на запитання, які турбують дубенчан. Про це повідомляє Дубенська міська рада.
1217

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...