Відповідно до наказу Міністерства меліорації і водного господарства УРСР від 19 грудня 1967 року за №821 з 1 січня 1968 року було засновано Дубенське управління експлуатації осушувальних систем.
29 грудня 2017 року в актовому залі Дубенського міжрайонного управління водного господарства відбулися урочисті збори з нагоди святкування 50-річчя управління. На зборах були присутні представники обласного управління водного господарства, працівники Дубенського МУВГ, пенсіонери, які працювали в управлінні.
Присутнім продемонсторували любительський фільм «Дубенське УЕОС на службі урожаю» 1985 року випуску. Згодом відбувся святковий концерт творчого колективу Дубенського районного будинку культури. — Повідомляє Дубенська РДА.
Коментарі