Дубенчан запрошують взяти участь у конкурсі на краще фото
Як тільки випаде довгоочікуваний сніг, Молодіжна рада Дубна запрошує усіх охочих до участі в конкурсі «Сніговик FEST»!
Умови такі:
1. Зліпи сніговика і з ним сфотографуйся.
2. Надішли фото у спільноту «Молодь Дубна».
3. Запроси друзів до голосування, вподобавши світлину.
На власників кращих фото очікують подарунки!!!
Умови такі:
1. Зліпи сніговика і з ним сфотографуйся.
2. Надішли фото у спільноту «Молодь Дубна».
3. Запроси друзів до голосування, вподобавши світлину.
На власників кращих фото очікують подарунки!!!
Коментарі