Дубенчани відзначили Годину Землі
Щорічно у передостанню суботу березня у всьому світі відзначають Годину Землі. Ця акція заохочує сотні мільйонів людей по всьому світі щось змінити у своєму житті заради планети.
Волонтери екологічного проекту «Рідне місто» соціальної програми «Дубенський коледж РДГУ – дубенчанам» щороку долучаються до акції та закликають приєднатися й жителів нашого міста.
У суботу, 19 березня, о 20.30 на майдані Незалежності волонтери із свічок виклали символ Години Землі, насамперед, символ єдності зі світовою спільнотою у бажанні захистити природу. Вони й надалі долучатимуться до міжнародної «Естафети добрих справ».
Вмикай свою силу!
Т.Цимбалюк, керівник екологічного проекту



Коментарі