На підтримку бійця АТО у Дубні організували флеш-моб
У соцмережі на підтримку дубенчанина, бійця АТО Артема Яблонського, місцева активістка Ксеня Галицька започаткувала флеш-моб #Артеме_ми_з_тобою ".
«Зараз Артем прийшов до тями і наша підтримка неабияк потрібна йому та його рідним. — Пише Ксеня. -А надихнув мене на „фото із хештегами“ хлопчик — похресник Артема. Батько дитини опублікував його фото під постом із словами підтримки. А тому приєднуймося і ми))) І обов'язково прикріплюйте хештег #Артеме_ми_з_тобою».
«Зараз Артем прийшов до тями і наша підтримка неабияк потрібна йому та його рідним. — Пише Ксеня. -А надихнув мене на „фото із хештегами“ хлопчик — похресник Артема. Батько дитини опублікував його фото під постом із словами підтримки. А тому приєднуймося і ми))) І обов'язково прикріплюйте хештег #Артеме_ми_з_тобою».
До флешмобу приєднуються дубенчани та жителі інших населених пунктів. Приєднуйтесь і ви. Для тих, хто може допомогти військовослужбовцю фінансово — номер картки мами бійця 5457 0822 3604 1435 (Інна Яцина).
Нагадаємо, що Артем Яблонський минулого тижня, 7 січня, підірвався на розтяжці і, переживши операційне втручання у Харкові, зараз потрохи одужує.




2 коментаря