На Дубенщині знову виявлено сказ

На Дубенщині знову виявлено сказ

У зв'язку з виявленням випадку сказу на Дубенщині 16 січня під керівництвом першого заступника голови адміністрації Володимира Іщука оперативно проведено засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Дубенській райдержадміністрації.


На засіданні комісії заслухано інформацію начальника Дубенської районної державної лікарні ветеринарної медицини про те, що у Дубенському районі було підтверджено сказ у 2 лисиць. Зокрема, у с. Стара Миколаївка була знайдена мертва лисиця на приватному подвір’ї. При опитуванні жителів села контактних із скаженою твариною не було встановлено. Ще одну скажену лисицю було виявлено у мисливських угіддях ТОВ «Нечай» с. Носовиця. Із даного осередку один контактний був направлений на консультацію до травматолога щодо вакцинації.


Рішенням комісії від 16.01.2018 року в селах Стара Миколаївка Смизької селищної ради та Носовиця Птицької сільської ради введено карантин на 60 діб.


До зняття карантинних обмежень на неблагополучній на сказ території та загрозливій зоні забороняється: проведення заходів із залученням тварин, вивезення за межі вказаних вище зон собак, котів і диких тварин.


Фахівці ветеринарної служби здійснюватимуть щоденний подвірний обхід та проводитимуть щеплення від сказу для котів і собак.


У мисливських угіддях, на неблагополучній по сказу території, забороняється проведення промислового та ліцензійного відстрілу диких тварин. Про це повідомляє Дубенська РДА.

1549

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...