Дубенщина поповнилася на трьох "матерів-героїнь"

Дубенщина поповнилася на трьох
Указом Президента України № 409/2017 почесне звання «Мати-героїня» присвоєно:
Валентині Болюх – матері восьми дітей, с. Крилів; Марії Переті – матері семи дітей з с. Повча; Надії Шумській – матері шести дітей с. Довге Поле. 17 січня голова Дубенської райдержадміністрації Юрій Парфенюк вручив нагрудні знаки та посвідчення «Мати-героїня» трьом жителькам Дубенського району. До вручення відзнак долучились й Варковицький, Повчанський та Семидубський сільські голови. Про це повідомляє Дубенська РДА.
Нагадаємо, Почесне звання України «Мати-героїня» присвоюється жінкам, які народили та виховали до восьмирічного віку п’ятьох і більше дітей, у тому числі усиновлених в установленому законодавством порядку. При цьому враховується вагомий особистий внесок матерів у виховання дітей в сім’ї, створення сприятливих умов для здобуття ними освіти, розвитку творчих здібностей, формування високих духовних і моральних якостей.
Фотогалерея:
Дубенщина поповнилася на трьох "матерів-героїнь" 0Дубенщина поповнилася на трьох "матерів-героїнь" 1Дубенщина поповнилася на трьох "матерів-героїнь" 2
1361

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...