У центрі зайнятості провели семінар для учасників АТО

У центрі зайнятості провели семінар для учасників АТО

На базі Дубенського міськрайонного центру зайнятості відбувся інформаційний семінар для військовослужбовців та учасників АТО. Участь в заході взяли заступник військового комісара Дубенського об’єднаного міського військового комісаріату, голова громадської організації учасників АТО м. Дубна Віктор Філімоненко та представник громадської організаї «Психологічна служба Євромайдану» психолог Ольга Яковлева.


Розпочала зустріч Ольга Яковлева, яка окреслила психологічні аспекти адаптації до мирного життя, визначила основні проблеми з якими стикаються та звертаються за допомогою учасники АТО.


Повернення до повноцінного життя військовослужбовців можливе за умови легального працевлаштування. Присутні також ознайомилися з умовами, пільгами та пропозиціями щодо служби за контрактом та у резерві Збройних Сил України. Як голова спілки учасників АТО, Віктор Філімоненко зупинився на вирішенні питань допомоги у проходженні санаторно-курортного лікування, реабілітації; у земельних питаннях.


Про соціальні гарантії, а саме: професійну орієнтацію військовослужбовців, тенденції, які відбуваються на ринку та пропозиції щодо працевлаштування; про особливості організації тимчасових робіт та громадських робіт, власної справи; можливості та форми професійного навчання через службу зайнятості, а також пропозиції служби за контрактом у військово-морських Збройних Силах України повідомила начальник відділу активної підтримки безробітних Тетяна Шамрило.


Упродовж семінару учасники задавали питання, отримали корисну інформацію для вирішення життєвих питань та працевлаштування. Про це повідомляє Тетяна Шамрило.

1307

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...