Рятувальники Дубенщини підсумували 2017 рік

Рятувальники Дубенщини підсумували 2017 рік

У п'ятницю, 26 січня, співробітники Дубенського МРС та ДПРЗ-4 ГУ ДСНС України у Рівненській області підсумували діяльність за 2017 рік та визначили завдання на 2018 рік.


У службовій нараді взяли участь перший заступник начальника ГУ ДСНС області полковник служби цивільного захисту Юрій Корецький, начальник відділу персоналу Анатолій Полюшкевич, голова Дубенської райдержадміністрації Юрій Парфенюк, перший заступник голови Дубенської РДА Володимир Іщук, начальник відділу надзвичайних ситуацій Дубенської міської ради Олександр Рибачук, заступник міського голови Скринчук Василь, начальник міськрайонного сектору полковник служби цивільного захисту Юрій Грицак, начальник 4-го державного пожежно-рятувального загону полковник служби цивільного захисту Михайло Домарацький, керівний та особовий склад аварійно-рятувального загону спеціального призначення.


На початку наради перший заступник начальника Головного управління ДСНС України у Рівненській області полковник служби цивільного захисту Юрій Корецький вручив співробітникам Служби порятунку грамоти, а також чергові спеціальні звання. Загалом було заохочено п’ятнадцять співробітників 4-го держаного пожежно-рятувального загону, грамотами Головного управління ДСНС України у Рівненській області «За досягнення позитивних результатів у службовій діяльності протягом 2017 року».


Також за результатами роботи у 2017 році райдержадміністрація та міська рада нагородили керівників служби порятунку та цивільного захисту населення подяками.


У підсумку полковник служби цивільного захисту Юрій Корецький дав позитивну оцінку діяльності рятувальників Дубенського району та подякував особовому складу підрозділу за проведену роботу у 2017 році. Про це йдеться на сайті Дубенської РДА.

Фотогалерея:
Рятувальники Дубенщини підсумували 2017 рік 0Рятувальники Дубенщини підсумували 2017 рік 1
1374

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...