Коли дубенчани святкуватимуть День міста?

Коли дубенчани святкуватимуть День міста?

Виникало багато суперечок під час розгляду питань на сесії Дубенської міської ради 25 березня, зокрема відзначився розгляд перенесення Дня міста з 25 на 2 серпня. Довго присутні дискутували, чи доцільно переносити на день, коли не буде в місті студентів, були версії святкувати в останні дні серпня, коли завершиться піст, але близько 7,5 тис підписів, зібраних за перенесення на 2 серпня стали ключовими. Цьогоріч, як зазначив міський голова, очевидно, святкування не буде через події в країні, але згодом, аби тільки все налагодилося в державі, відзначатимуть дубенчани День міста на Іллінське свято.

2074

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...