Стартував конкурс для любителів мандрів

Стартував конкурс для любителів мандрів
Для участі в конкурсі потрібно розповісти про свої мандри Україною рідною або іноземною мовою. Туристична поїздка в межах України — головний приз конкурсу «Підтримай Вікімандри українською», який розпочинається 1 лютого та триватиме 28 днів.

Організатори оголосили змагання, аби наповнити он-лайн путівник довідковою інформацією про подорожі українською та іноземними мовами. Вікімандри – один з проектів фонду Вікімедіа, найвідомішим проектом якого є всесвітньо відома вільна енциклопедія Вікіпедія.

У конкурсі можуть взяти участь усі охочі. Учасники мають бути зареєстрованими у Вікіпроектах. Конкурсними вважаються нові та покращені статті у Вікімандрах українською мовою, а також нові статті про Україну у Вікімандрах іноземними мовами, які подаються протягом конкурсного періоду.

Призовий фонд – 16 тисяч гривень. Окрім поїздки, за 2-10 місця у загальному заліку організатори обіцяють сертифікати в он-лайн-магазини на туристичне, велосипедне приладдя тощо.

Детальніше із регламентом конкурсу можна ознайомитись: uk.wikivoyage.org/wiki/Вікімандри: Конкурс_«Підтримай_Вікімандри_українською».

Перед написанням статті необхідно ознайомитись з матеріалами на сторінці uk.wikivoyage.org/wiki/Вікімандри: Довідка.

За довідковою інформацією звертатися за електронною адресою: wmua-staff@wikimedia.org.ua. Контактна особа: Семенюк Віктор Вікторович, тел. (067) 504 36 46.
971

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...