Покарали жителя Дубенщини, який обкрадав земляків

Покарали жителя Дубенщини, який обкрадав земляків
Дубенський міськрайонний суд призначив покарання зловмиснику, який три місяці тероризував крамниці та помешкання місцевих жителів. 
У період з лютого по квітень 2017 року мешканець Дубенського району систематично вчиняв крадіжки з крамниць та приватних будинків дубенчан, метою його злочинів були в основному предмети побутового вжитку (леза для гоління, парфуми) та дорога електротехніка (дрилі, електролобзики, болгарки). Крім цього, чоловік також не соромився виносити продукти харчування з крамниць та погребів місцевих.
В підсумку суд визнав чоловіка винним у вчиненні злочинів, передбачних частинами 2 і 3 статті 185 Кримінального кодексу України (таємне викрадення чужого майна (крадіжка), вчинена повторно та крадіжка, вчинена повторно, поєднана із проникненням в інше приміщення) та призначив злочинцю покарання у виді 3 років та 6 місяців позбавлення волі, врахувавши при цьому, що крадій повністю визнав свою провину, розкаявся та активно допомагав слідству в розкритті злочину. Про це повідомляє Дубенська місцева прокуратура.
1310

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...