З ув'язненими провели профілактичні бесіди щодо насильства
5 лютого фахівці із соціальної роботи Дубенського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді спільно із спеціалістами Дубенського міськрайонного відділу з питань пробації на базі відділу провели інформаційно-просвітницькі заходи для молодих осіб, звільнених від відбування покарання з випробувальним іспитом. Теми бесіди: «Попередження правопорушень пов’язаних з насильством у сім’ї» та «Профілактика злочинності та правопорушень», а мета – підвищити рівень обізнаності учасників про людські права та обов’язки, виховувати правову свідомість, розвивати знання про відповідальність своїх дій у житті; надати учасникам інформацію про поняття «насильство» та «насильство у сім’ї». По завершенню занять учасники отримали тематичні буклети.
Коментарі