За знищення і пошкодження зелених насаджень на дубенчан чекає штраф
У 2017 році прийнято 11 рішень виконавчого комітету Дубенської міської ради «Про надання дозволу на зрізку дерев”, видано 35 ордерів на видалення зелених насаджень на загальноміських територіях.
За знищення і пошкодження зелених насаджень у минулому році притягнуто двоє жителів міста до адміністративної відповідальності. Сума штрафу склала більше 10 тис. грн.
У 2018 році складено два адміністративні протоколи за пошкодження дерев. На засіданні адміністративної комісії визначиться сума штрафу. Про це повідомляють на сайті міської ради.
За знищення і пошкодження зелених насаджень у минулому році притягнуто двоє жителів міста до адміністративної відповідальності. Сума штрафу склала більше 10 тис. грн.
У 2018 році складено два адміністративні протоколи за пошкодження дерев. На засіданні адміністративної комісії визначиться сума штрафу. Про це повідомляють на сайті міської ради.
Коментарі