За знищення і пошкодження зелених насаджень на дубенчан чекає штраф

За знищення і пошкодження зелених насаджень на дубенчан чекає штраф
У 2017 році прийнято 11 рішень виконавчого комітету Дубенської міської ради «Про надання дозволу на зрізку дерев”, видано 35 ордерів на видалення зелених насаджень на загальноміських територіях. 
За знищення і пошкодження зелених насаджень у минулому році притягнуто двоє жителів міста до адміністративної відповідальності. Сума штрафу склала більше 10 тис. грн. 
У 2018 році складено два адміністративні протоколи за пошкодження дерев. На засіданні адміністративної комісії визначиться сума штрафу. Про це повідомляють на сайті міської ради.
1492

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...