На грантові 2 мільйони гривень Дубно закупить медичне обладнання
У четвер, 8 лютого, міський голова Дубна Василь Антонюк та керівники медичних закладів міста взяли участь у підписанні грантової угоди в рамках програми «КУСАНОНЕ” від Посольства Японії в Україні з представниками Посольства, благодійних організацій на чолі з послом Японії в Україні Шігекі Сумі.
Угодою передбачається отримання у 2018 році для закладів охорони здоров'я міста Дубна медичного обладнання на суму 2,2 млн грн. Про це повідомляє прес-служба міської ради.
Угодою передбачається отримання у 2018 році для закладів охорони здоров'я міста Дубна медичного обладнання на суму 2,2 млн грн. Про це повідомляє прес-служба міської ради.
Коментарі