У Дубні продовжено карантин
На засіданні виконкому 15 лютого начальник Відділу охорони здоровя міської ради Ярослав Артемовський повідомив, що, згідно з останніми даними, кількість захворюваності в Дубні не знизилася, навіть навпаки. Більшість хворих — діти. Мер Василь Антонюк на цю інформацію відреагуав повідомленням, що у п'ятницю не варто збирати комісію, а рішення про продовження карантину в освітніх закладах має бути прийнято негайно без комісій — тобто відразу на виконкомі рішення про продовження карантину в освітніх закладах погодили. Отож наступний тиждень діти сидітимуть вдома, а далі — буде видно.
Щодо ситуації в районі, то у зв’язку з підвищенням рівня захворюваності на ГРВІ з 13 лютого на карантин закрили Мирогощанську, а з 15 лютого — Квітневську школи, що на Дубенщині. Учні не ходитимуть на навчання до кінця цього тижня, у разі необхідності термін буде продовжено.
Коментарі