Дубенські рятувальники проводять профілактичні рейди у житлових секторах
14 лютого рятувальники Дубенського МРС та 5-ї державної пожежно-рятувальної частини ГУ ДСНС України у Рівненській області здійснили відпрацювання Мирогощанської ОТГ Дубенського району. Під час рейду рятувальники провели з населенням профілактичні бесіди, у ході яких роз’яснили жителям про основні вимоги правил пожежної безпеки у побуті в зимовий період, зокрема під час експлуатації печей, газового обладнання та електроприладів. Особлива увага приділялась людям, які опинилися у складних життєвих обставинах і потребують соціальної підтримки: самотнім людям похилого віку, малозабезпеченим, а також багатодітним сім’ям.
Метою таких профілактичних рейдів є нагадування про те, що саме необережність та легковажне ставлення до власної безпеки часто можуть призвести до непоправних наслідків. Дбайте про свою безпеку та безпеку рідних! У разі виникнення пожежі чи надзвичайної ситуації негайно телефонуйте за номером 101! Про це повідомляє Дубенський МРС ГУ ДСНС України у Рівненській області.



Коментарі