У Дубні вшанують пам'ять Героїв Небесної Сотні
Наступного тижня, 20 лютого, в Дубні відбудуться заходи з нагоди вшанування пам'яті Героїв Небесної Сотні:
14.00 — Панахида за загиблими під час Революції гідності біля пам'ятного знаку Героям Небесної сотні, на «Острівку»;
15.00 — Літературно-музична композиція «Небесні ангели», Будинок дітей та молоді, майдан Незалежності.
Усіх небайдужих запрошують взяти участь у заходах!
14.00 — Панахида за загиблими під час Революції гідності біля пам'ятного знаку Героям Небесної сотні, на «Острівку»;
15.00 — Літературно-музична композиція «Небесні ангели», Будинок дітей та молоді, майдан Незалежності.
Усіх небайдужих запрошують взяти участь у заходах!
Коментарі