У Дубні вшанують пам'ять Героїв Небесної Сотні

У Дубні вшанують пам'ять Героїв Небесної Сотні
Наступного тижня, 20 лютого, в Дубні відбудуться заходи з нагоди вшанування пам'яті Героїв Небесної Сотні:
14.00 — Панахида за загиблими під час Революції гідності біля пам'ятного знаку Героям Небесної сотні, на «Острівку»;
15.00 — Літературно-музична композиція «Небесні ангели»,  Будинок дітей та молоді, майдан Незалежності.
Усіх небайдужих запрошують взяти участь у заходах!
1552

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...