На Дубенщині відновили традиційне свято зими

На Дубенщині відновили традиційне свято зими
18 лютого на території Мирогощанського аграрного коледжу, відбулося районне свято «Прийди, прийди, весно-красна!».

Востаннє свято зустрічі весни в Мирогощі відзначали чотири роки тому. Після цього традиційні щорічні гуляння припинилися у зв’язку з трагічними подіями на Майдані, на Півдні та на Сході України. Проте місцеві жителі вирішили все ж повернутися до них у 2018 році.


Гостей та жителів села гостинно зустрічали фігури з льоду та снігу, виготовленні студентами Мирогощанського коледжу, атракціони, снігова гірка для малечі, розмаїта торгівля.


На свято завітали народний депутат України Олександр Дехтярчук, постійний представник уряду в верховній раді України Вадим Денисенко, заступник голови обласної державної адміністрації Ігор Тимошенко, голова Дубенської райдержадміністрації Юрій Парфенюк, голова Дубенської районної ради Олександр Козак.


Свято розпочалося вітанням керівництва присутніх зі святом.


Студенти МАКу приготували театралізоване дійство зустрічі весни та спалення опудала.


У рамках святкування площею перед коледжом пройшов парад кіноплемінної конюшні, керівником якої є Заслужений працівник сільського господарства Марущак Вікторія Дмитрівна.


У ході урочистої частини перші 10 пайовиків колишнього Мирогощанського радгоспу отримали право власності на свої паї. Ще 70 людям такі витяги видадуть до червня. Загалом же на паї претендує 1050 теперішніх і колишніх працівників іподрому.


Народні аматорські колективи та художні колективи з району веселими піснями та жартами підняли настрій всім присутнім. А по закінчені свята відбулося веселе караоке, в якому змогли взяти участь всі охочі.


Паралельно з урочистою частиною відбувались змагання з армспорту, підняття гирі та дарсту. Переможців змагань було відзначено призами.


Методисти та тренери районної станції юних туристів підготували смугу перешкод для випробування власних сил.

Свято відбулося за підтримки Дубенської районної державної адміністрації, районної ради, директора МАКу Віктора Терновика та народного депутата Олександра Дехтярчука. Про це повідомляє Дубенська РДА.
Фотогалерея:
На Дубенщині відновили традиційне свято зими 0На Дубенщині відновили традиційне свято зими 1На Дубенщині відновили традиційне свято зими 2На Дубенщині відновили традиційне свято зими 3
1465

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...