Шукають кандидатів у патронатні вихователі

Шукають кандидатів у патронатні вихователі
З метою пошуку кандидатів у патронатні вихователі 22 лютого 2018 року фахівці із соціальної роботи Дубенського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді взяли участь у семінарі для безробітних громадян, які перебувають на обліку у міськрайонному центрі занятості.

Працівники центру соціальних служб ознайомили учасників семінару з новою формою сімейного виховання та однією з альтернатив працевлаштування — ПАТРОНАТ НАД ДИТИНОЮ. Усі присутні були проінформовані щодо критеріїв відбору кандидатів у патронатні вихователі, їх обов’язків під час надання комплексу послуг, що передбачають тимчасовий догляд, виховання та реабілітації дитини в сім’ї патронатного вихователя на період подолання дитиною, її батьками складних життєвих обставин. Також була висвітлена інформація про фінансування патронатних вихователів.

Оскільки, патронатна родина буде отримувати заробітну плату та два прожиткові мінімуми на кожну дитину, то однією із вимог є те, що один з патронатних батьків має бути безробітним, бо основним місцем роботи стає опіка над дитиною, відповідно йому чи їй нараховуватиметься стаж. Учасникам заходу роздано відповідні інформаційні матеріалі для більш детального ознайомлення з особливостями створення та функціонування патронатних сімей.

Створення ефективної системи патронатних сімей дозволить не лише вберегти дітей від влаштування в заклади, а й зменшити кількість інтернатів. Наразі головне завдання — знайти кандидатів у патронатні батьки.

Всіх небайдужих просимо звертатись до спеціалістів Дубенського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, який знаходиться за адресою: м. Дубно, вул. Д.Галицького, 17 або за тел. (03656) 4-29-79. 
1225

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...